SPONSOR OLUR MUSUNUZ

Siz de firmanızı tanıtmak, kurumunuz hakkında bilgilendirici broşürleri çalıştay çantalarına koymak, firmanızın kurumsal kimlikleri olan ürünleri olan A4 cepli dosya, antetli kağıt, masaüstü bayrak, kırlangıçları komisyon salonlarında katılımcıların önüne koymak, otelin açık alanında yer alan brandaya ve hatıra fotoğrafı çektirilecek olan örümcek stand’da logonuzun yer almasını ister misiniz?

Sponsor kuruluşlarımızın yetkililerine hem çalıştayımızın açılışında bürokratlarımız ve önde gelen Akademisyenlerimiz tarafından teşekkür plaketi verilecek hem de çalıştayımızda sponsorlarımızı misafir ediyoruz.

İlk gün yapılacak olan, çok kıymetli hocalarımızın katıldığı ÇALIŞTAY SEMPOZYUMU ve son gün yapılacak olan ÇALIŞTAY GENEL KURULUMUZ derneğimizin Youtube kanalından CANLI olarak yayınlanacak ve sponsorlarımızın logoları görünürlük sağlayacak şekilde yerel sınırlardan çıkıp küresel ölçekte olacaktır.

Çalıştay öncesi ve sonrası yapılan mail ve sosyal medya paylaşımlarında sponsorlarımızın logoları olacak, çalıştay kitapçığında yer alacak, çalıştay için oluşturulan web sayfamızda da 1 yıl boyunca yayınlanacaktır.

Çalıştayımız için farklı dallarda hazırlanan sponsorluklar hakkında bilgi almak için aşağıdan indir tuşuna basınız.

Sizleri de aramızda görmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Disleksi Çalıştayı